OSNOVNI MENI
DOMOV
KDO SMO
FLOORBALL = ?
DVORANA
NOVICE
ČLANI
ŽENSKA ČLANSKA EKIPA
MLADINSKA ŠOLA
MEDIJI
ARHIV
OBRAZEC ZA PRIJAVO





Pozabljeno geslo?
Še nimate računa? Registracija
POVEZAVE
ŠD Zelenci na Facebooku



Medna
rodna Floorball Zveza
logo_iff_500px.jpg

Floorball Zveza Slovenije

logofzs2.jpg

SPONZORJI
 



eFloorball
efloorball_net_logo_mali_novo.png


mod1.png
mod2_active.png
mod3_active.png
NASLEDNJA TEKMA
18.9.2015 ob 20.00 (Dvorana Vitranc Kr. Gora)


ŠD Zelenci

vs

FBK Olimpija
EKIPA U19 - 2015/16
Prispeval: Administrator   
VRATARJA

Florijan MIKELJ ??
1995
IGRALCI

Gašper MARTINJAK Matevž KLINAR Lan LAKOTA
1996 1995 1996
Matic BERDEN
Maj MORIČ Grega ŠEBJANIČ
1994 1994 1996
Žiga KEJŽAR Jaka JERALA Matej GORIŠEK
1997 1997 1997

Dario GROS Žan ŠEBJANIČ Andraž DEMŠAR
1997 1998 1998
Mitja JAMNIK Aleš BREMEC
1998 1998
TRENER POM. TRENER

Gaber ŠEBJANIČ





Martin AMBROŽIČ



 
Lestvica 2015/16 - Člani
Skupina A
# Ekipa GP PTS
1 UNIHOC Borovnica 0 0
2 Polanska banda 0 0
3 FBK Olimpija 0 0
4 FBK Insport 0 0
5 FBC Žiri 0 0
6 ŠD Zelenci 0 0
7 FBK Jaws 0 0
Lestvica 2015/16 - U19
# Ekipa GP PTS
1
FBK Insport
0 0
2
FBC Borovnica 0 0
3
FBK Olimpija
0 0
4
ŠD Zelenci Kr. Gora 0 0
5 FBK Polanska/
FBK Žiri
0 0
Lestvica 2015/2016 - Ž
# Ekipa GP PTS
1
Borovnica floorball.shop 0 0
2
FBK Olimpija Ž 0 0
3
Lady Zone Borovnica 0 0
4
ŠD Zelenci Ž 0 0
5 FBK Polanska banda Ž
0 0

Lestvica 2015/16 - U16
# Ekipa GP
PTS
1 Insport A 0 0
2 Polanska banda 0 0
3 Insport B 0 0
4 Zelenci Kr. Gora 0 0
5 Olimpija 0 0
6 Ziri 0 0
7 Borovnica 0 0
8 Borovnica dek 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U13
# Ekipa GP PTS
1
Insport
0 0
2
Polanska 0 0
3
ŠD Zelenci
0 0
4
Žiri 0 0
5
Olimpija 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U11
# Ekipa GP PTS
1
insport A 0 0
2
Borovnica 0 0
3
Žiri 0 0
4
Zelenci
Kr. Gora
0 0
5
Polanska banda 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U9
# Ekipa GP PTS
1 Zelenci
Kr. Gora
0 0
2 Insport 0 0
3 Borovnica 0 0
4 Žiri 0 0
 
MEDIJI & OPREMA
 


ATM TV Kranjska Gora


RADIO TRIGLAV Jesenice


URNIKI TRENINGOV IN TEKEM

sreda
16.00 - 17.00 U9 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
17.00 - 18.00 U11 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
18.00 - 19.00 U13 (ANDRIČ)
19.00 - 20.00 U16 (ANDRIČ)

cetrtek
18.00 - 19.00 U16 (ANDRIČ)
19.00 - 20.00 ČLANICE (AMBROŽIČ/RADON)
20.00 - 21.00 U19 (AMBROŽIČ)
21.00 - 22.00 ČLANI (AMBROŽIČ)

petek
18.00 - 19.00 U19 (AMBROŽIČ)
19.00 - 20.30 ČLANI (AMBROŽIČ)
20.30 - 22.00 ČLANICE (AMBROŽIČ)

sobota
9.00 - 10.00 U9 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
10.00 - 11.00 U11 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
11.00 - 12.00 U13 (ANDRIČ)