OSNOVNI MENI
DOMOV
KDO SMO
FLOORBALL = ?
DVORANA
NOVICE
ČLANI
ŽENSKA ČLANSKA EKIPA
MLADINSKA ŠOLA
MEDIJI
ARHIV
OBRAZEC ZA PRIJAVO





Pozabljeno geslo?
Še nimate računa? Registracija
POVEZAVE
ŠD Zelenci na Facebooku



Medna
rodna Floorball Zveza
logo_iff_500px.jpg

Floorball Zveza Slovenije

logofzs2.jpg

SPONZORJI
 



eFloorball
efloorball_net_logo_mali_novo.png


mod1.png
mod2_active.png
mod3_active.png
NASLEDNJA TEKMA
18.9.2015 ob 20.00 (Dvorana Vitranc Kr. Gora)


ŠD Zelenci

vs

FBK Olimpija
Posreduj prijatelju.
 
E-poštni naslov prijatelja:
Vaše ime:
Vaš e-poštni naslov:
Zadeva:
 
  
Lestvica 2015/16 - Člani
Skupina A
# Ekipa GP PTS
1 UNIHOC Borovnica 0 0
2 Polanska banda 0 0
3 FBK Olimpija 0 0
4 FBK Insport 0 0
5 FBC Žiri 0 0
6 ŠD Zelenci 0 0
7 FBK Jaws 0 0
Lestvica 2015/16 - U19
# Ekipa GP PTS
1
FBK Insport
0 0
2
FBC Borovnica 0 0
3
FBK Olimpija
0 0
4
ŠD Zelenci Kr. Gora 0 0
5 FBK Polanska/
FBK Žiri
0 0
Lestvica 2015/2016 - Ž
# Ekipa GP PTS
1
Borovnica floorball.shop 0 0
2
FBK Olimpija Ž 0 0
3
Lady Zone Borovnica 0 0
4
ŠD Zelenci Ž 0 0
5 FBK Polanska banda Ž
0 0

Lestvica 2015/16 - U16
# Ekipa GP
PTS
1 Insport A 0 0
2 Polanska banda 0 0
3 Insport B 0 0
4 Zelenci Kr. Gora 0 0
5 Olimpija 0 0
6 Ziri 0 0
7 Borovnica 0 0
8 Borovnica dek 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U13
# Ekipa GP PTS
1
Insport
0 0
2
Polanska 0 0
3
ŠD Zelenci
0 0
4
Žiri 0 0
5
Olimpija 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U11
# Ekipa GP PTS
1
insport A 0 0
2
Borovnica 0 0
3
Žiri 0 0
4
Zelenci
Kr. Gora
0 0
5
Polanska banda 0 0
 
Lestvica 2015/16 - U9
# Ekipa GP PTS
1 Zelenci
Kr. Gora
0 0
2 Insport 0 0
3 Borovnica 0 0
4 Žiri 0 0
 
MEDIJI & OPREMA
 


ATM TV Kranjska Gora


RADIO TRIGLAV Jesenice


URNIKI TRENINGOV IN TEKEM

sreda
16.00 - 17.00 U9 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
17.00 - 18.00 U11 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
18.00 - 19.00 U13 (ANDRIČ)
19.00 - 20.00 U16 (ANDRIČ)

cetrtek
18.00 - 19.00 U16 (ANDRIČ)
19.00 - 20.00 ČLANICE (AMBROŽIČ/RADON)
20.00 - 21.00 U19 (AMBROŽIČ)
21.00 - 22.00 ČLANI (AMBROŽIČ)

petek
18.00 - 19.00 U19 (AMBROŽIČ)
19.00 - 20.30 ČLANI (AMBROŽIČ)
20.30 - 22.00 ČLANICE (AMBROŽIČ)

sobota
9.00 - 10.00 U9 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
10.00 - 11.00 U11 (BRAJIČ/LAHAJNAR)
11.00 - 12.00 U13 (ANDRIČ)